Upozornění: Z technických a zdravotních důvodů je činnost firmy do konce roku 2023 pozastavena. Aktuálně nejsme schopni vyřizovat nové poptávky.

Děkujeme za pochopení!

Poptávka herního stolu

Před vyplněním poptávkového formuláře věnujte prosím chvíli času informacím      o provedení, materiálech a doplňcích. Usnadní Vám to vyplnění formuláře a nám to pomůže se zpracováním nabídky.    Děkujeme!

Rozměry stolu a jeho konstrukce:

 • Výška stolů je odvislá od typu. Jídelní a psací stoly mají min. výšku 75cm. Konferenční od 45cm a pracovní od 85cm. Výška stolu je včetně horní krycí desky.
 • Při zadávání rozměru vnitřní herní plochy pamatujte na to, že musí být z konstrukčních důvodů menší oproti vnějšímu rozměru stolu o minimálně 8cm. Příklad: stůl o velikosti 160 x 90cm bude mít tedy vnitřní plochu o maximálním rozměru 152 x 82cm.
 • Hloubka herního prostoru závisí na výšce herních komponent, které využíváte. Jako optimální hloubku máme vyzkoušených 5-6cm. 
 • Nohy stolů jsou při výšce do 65cm na pevno spojené se zbytkem stolu. Nad výšku 65cm jsou nohy, kvůli přepravě vždy demontovatelné - není tedy problém dostat stůl i do hůře dostupných prostor.

Horní krycí desky:

 • Horní desky jsou hlavní funkční část celého stolu, na jejich bedrech leží celý princip fungování stolu. Na Vás ovšem bude následná manipulace s nimi. Je tedy dobré pořádně promyslet jejich dělení. Obecně v závislosti na velikosti stolu platí, že desky u stolů do délky 100cm je možné ponechat v jednom kuse nebo rozdělit na poloviny. Desky u stolů do 150cm délky je vhodné dělit na třetiny a od 150cm výše je vhodné dělit na čtvrtiny nebo více. Je také možné dělení atypické, například 1/4 - 1/2 - 1/4, což umožňuje využít pouze část vnitřního prostoru pro hru a kraje stolu využít např. pro občerstvení. Viz obr. vpravo.
 • Desky jsou ke stolu a mezi sebou fixovány za pomoci magnetů a jsou zajištěny proti posunu do stran. Mezi sebou jsou desky do šířky 75cm opatřeny těsněním. Nad 75 cm je třeba zajistit jejich plošné provázání a jsou proto opatřeny vloženým perem, které zapadá do drážky sousední desky.

Materiály:

 • Masiv -  jo možný v dřevinách smrk, borovice, modřín, jasan, dub, buk, javor a ořech. Vzorník zde. Z masivu se vyrobí spárovka, ze které se následně realizuje stůl. Spárovka se vyrábí ve dvou typech provedení, v průběžném tzv. fixním provedení a napojovaném tzv. cinkovaném provedení. Rozdíl mezi těmito dvěma variantami si můžete prohlédnout zde.
 • Překližka - je možná pouze v dřevinách bříza nebo buk.
 • LTD - Lamino třískové desky jsou možné v dekorech dle tohoto vzorníku.
 • Nejlevnější variantou pro výrobu stolů jsou LTD desky, mají ovšem jistá omezení, takže neumožňují instalaci některých doplňků. Druhým v pořadí z hlediska ceny je překližka. Nejdražší je výroba z masivu. Mezi jednotlivými dřevinami jsou však patrné cenové rozdíly. Nejlevnější masiv je Smrk, následuje Borovice, Buk, Ořech (cink), Modřín, Jasan, Javor a nejdražší je Dub. Pokud si chcete udělat představu ohledně přibližných cen stolů, můžete si prohlédnout galerii některých stolů, kde naleznete podrobnější informace.

Povrchová úprava:

 • Masivní dřevo a překližku je třeba povrchově upravit. Nabízíme dvě varianty a to lak nebo tvrdovoskový olej. Lak nabízí vyšší ochranu pro dřevo, avšak hůře se opravují případná poškození. Tvrdovoskový olej oproti tomu nabízí snadnou opravu poškození a přírodnější vzhled povrchu. Obě varianty jsou cenově srovnatelné.
 • Masivní dřevo a překližku je možné barevně upravovat mořením. Můžeme tak dosáhnout sladění s ostatním vybavením domácnosti, nebo z levnějších materiálu vykouzlit exkluzivnější vzhled. Možné barevné varianty naleznete v těchto vzornících.

Herní podložky:

 • Nabízíme herní podložky plstěné o síle 4mm které jsou levné, a dražší podložky softshellové o síle 4mm ty jsou dražší, avšak omyvatelné a herní komponenty po ní dobře kloužou. Softshellové podložky jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako například podložky pod myš. Vzorníky barev naleznete zde.

Podsvícení herní plochy:

 • Nabízíme dvě varianty podsvícení herní plochy pomocí LED pásku umístěném po obvodu stolu. Klasické bílé ve variantě teplá/studená a RGB podsvícení. Obě varianty jsou vždy plně regulovatelné v jasu světla a u RGB lze také měnit barvu podsvícení. Ovládání podsvícení zajišťuje dálkové ovládání.
 • Napájení podsvícení je možné za pomoci externího adaptéru ze sítě 230V (stejně jako například notebook). Druhá možnost je Li-ion baterie. Výdrž svícení na baterii je při plném jasu je min. 6 hodin. Tato varianta je však podstatně dražší a o to o cca 8,000,- Kč, avšak zbaví vás kabelů.. Kromě nabíjení baterie ovšem, to je zajištěno nabíječkou ze sítě 230V.

Herní doplňky:

 • Stůl lze osadit hliníkovou U drážkou pro karty a další příslušenství. Do této drážky je možné umístit i tento držák hrnku nebo sklenice.
 • Stůl lze osadit tzv. rybinovou drážkou která umožní instalaci přídavných držáků. Nabízíme držák na herní komponenty, sklenici/hrnek nebo skleničku na víno. Držáky si můžete prohlédnout zde. Držáky jsou vyjímatelné a je možné je v rámci drážky libovolně posunovat.
 • Rybinovou drážku a hliníkovou U lištu není možné osadit do stolu z LTD desek! (daň za levný materiál)

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.