Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme zpět s nabídkou.

Pokud Vás zajímají bližší technické informace ohledně stolů, naleznete je níže na této stránce. Jejich přečtení Vám pomůže s vyplněním formuláře.

Míry udávejte v běžných cm.

Informace o provedení, materiálech a doplňcích

Rozměry stolu a jeho konstrukce:

 • Výška stolů záleží na typu. Jídelní a psací stoly mají od 75 cm výše. Konferenční od 45 cm a pracovní od 85 cm. Výška stolu je počítána včetně krycí desky.
 • Při zadávání rozměru vnitřní herní plochy pamatujte na to, že musí být z konstrukčních důvodů menší oproti vnějšímu rozměru stolu o minimálně 8 cm, ideálně o 10cm. Zároveň velikostí vnitřní plochy ovlivňujete šířku horního lemu, o který se budete při používání stolu opírat během hry. Příklad: stůl o velikosti 160 x 90 cm bude mít tedy vnitřní plochu o maximálním rozměru 152 x 82 cm a šířka horního lemu bude na každé straně 4 cm. 
 • Pokud máte představu o přesné velikosti vnitřní plochy ale nejste si jistí venkovními rozměry stolu, napište do kolonek pro venkovní rozměry otazníky a my vám venkovní rozměry navrhneme dle zvolené konstrukce a typu stolu. 
 • Hloubka herního prostoru závisí na výšce herních komponent, které využíváte. Jako optimální hloubku máme vyzkoušených 5-6 cm. 
 • Nohy stolů jsou při výšce do 65 cm na pevno spojené se zbytkem stolu. Nad výšku 65 cm jsou nohy, kvůli přepravě vždy demontovatelné - není tedy problém dostat stůl i do hůře dostupných prostor.

Horní krycí desky:

 • Horní desky jsou hlavní funkční část celého stolu, na jejich bedrech leží celý princip fungování stolu. Na Vás ovšem bude následná manipulace s nimi. Je tedy dobré pořádně promyslet jejich dělení. Obecně v závislosti na velikosti stolu platí, že desky u stolů do délky 100 cm je možné ponechat v jednom kuse nebo rozdělit na poloviny. Desky u stolů do 150 cm délky je vhodné dělit na třetiny a od 150 cm výše je vhodné dělit na čtvrtiny nebo více. Je také možné dělení atypické, například 1/4 - 1/2 - 1/4, což umožňuje využít pouze část vnitřního prostoru pro hru a kraje stolu využít např. pro občerstvení. Viz obr. vpravo.
 • Desky jsou ke stolu a mezi sebou fixovány za pomoci magnetů a jsou tak zajištěny proti posunu do stran. Mezi sebou jsou desky do šířky 75 cm opatřeny těsněním. Nad 75 cm je třeba zajistit jejich plošné provázání a jsou proto opatřeny navíc vloženým perem, které zapadá do drážky sousední desky.

Materiály:

 • Masiv (dražší varianta) -  je možný v dřevinách smrk, borovice, modřín, jasan, dub, buk, javor a ořech. Vzorník dřevin naleznete zde. Z masivu se vyrobí spárovka, ze které se následně realizuje stůl. 
 • Překližka (levnější varianta) - je možná pouze v dřevinách bříza nebo buk. Překližka má svoji typickou kresbu způsobenou loupáním kmene stromu a na hraně desek je vidět vrstvení jednotlivých vrstev překližky.

Povrchová úprava:

 • Masivní dřevo a překližku je třeba povrchově upravit. Nabízíme dvě varianty a to lak nebo tvrdovoskový olej. Lak nabízí vyšší ochranu pro dřevo, avšak hůře se opravují případná poškození. Tvrdovoskový olej oproti tomu nabízí snadnou opravu poškození. Obě varianty jsou cenově srovnatelné. Ze zkušenosti ale doporučujeme použití laku.
 • Masivní dřevo a překližku je možné barevně upravovat mořením. Můžeme tak dosáhnout sladění s ostatním vybavením domácnosti, nebo z levnějších materiálu vykouzlit exkluzivnější vzhled.
 • Vzorník mořidel najdete zde.

Herní podložky:

 • Dražší, ovšem ideální po všech stránkách jsou podložky softshellové, ty jsou omyvatelné a herní komponenty po nich rozumně kloužou. Podložky jsou vyrobeny z kombinace EPDM pryže a softshellové látky.
 • Neklouzavou variantou a přitom velmi cenově příznivou je podložka z EPDM pryže, po které komponenty nekloužou a skvěle drží na místě kam je položíte. Skvělé pokud nesnášíte když se vám hra při dotyku rozjede po podložce... Jediná nevýhoda je že je dostupná pouze v černé barvě.
 • Vzorníky barev herních podložek naleznete zde.

Podsvícení herní plochy:

 • Nabízíme dvě varianty podsvícení herní plochy pomocí LED pásku umístěném po obvodu stolu. Klasické bílé ve variantě teplá/studená a RGB podsvícení. Obě varianty jsou vždy plně regulovatelné v jasu světla a u RGB lze také měnit barvu podsvícení. Ovládání podsvícení zajišťuje dálkové ovládání.
 • Napájení podsvícení je možné za pomoci externího adaptéru ze sítě 230V (stejně jako například notebook). Druhá možnost je Li-ion baterie. Výdrž svícení na baterii je při plném jasu je min. 6 hodin. Tato varianta je však podstatně dražší a o to o cca 5,000,- Kč, avšak zbaví vás kabelů.. Kromě nabíjení baterie ovšem, to je zajištěno nabíječkou ze sítě 230V.

Herní doplňky:

 • Stůl lze opatřit U drážkou pro karty a další příslušenství. Do této drážky je možné umístit i tento držák hrnku nebo sklenice. V dřívějších verzích jsme instalovali do U drážky hliníkovou lištu pro atraktivnější vzhled, ovšem na základě zkušeností některých zákazníků jsme od toho upustili. U některých docházelo k poškození karet vlivem tvaru hliníkové lišty. Nyní je U drážka vyvedena pouze do dřeva s oblými hranami tak aby se předešlo poškození karet, a vešly se do drážky i silnější karty a herní materiál.
 • Dále lze stůl osadit tzv. rybinovou drážkou, která umožní instalaci přídavných držáků. Nabízíme držák na herní komponenty, sklenici/hrnek nebo skleničku na víno. Držáky si můžete prohlédnout zde. Držáky jsou vyjímatelné a je možné je v rámci drážky libovolně posunovat.
 • Jednotlivé doplňky lze samozřejmě objednat i dodatečně. Je ovšem nutné s touto možností počítat a při výrobě stolu nechat stůl vybavit jednou nebo oběma variantami instalačních drážek.