Herní stoly


Myšlenkou herního stolu je sloučit dvě různé funkce do jednoho praktického celku.


Stoly jsou vyrobeny jako pracovní, jídelní nebo konferenční. Avšak po sejmutí horní desky se odkryje plocha vhodná pro hraní deskových i karetních her. Stoly poskytují skvělou atmosféru, herní podložka zamezuje klouzaní karet či žetonů a zároveň lze daný prostor využít i pro jiné činnosti. 

Je možné si vybrat z různých materiálů, tvarů i velikostí.


Stoly přímo na míru

Herní stoly se vždy vyrábí přesně dle požadavků jednotlivých zákazníků. Jsou uzpůsobeny pro pohodlné hraní deskových her a zároveň slouží jako pracovní, jídelní či konferenční stoly.

Změna funkce je záležitostí pouhého okamžiku (sejmutí či umístění vrchní desky). Stoly lze doplnit o různé šuplíky, poličky nebo další vychytávky jako je regulovatelné LED osvětlení herní plochy, lišta pro držení karet či dřevěné misky na komponenty.

Pro výrobu používáme hlavně masivní dřevo a různé druhy kovů. V případě požadavků na nižší cenu lze využít i materiály jako je dřevotříska nebo překližka. Stůl umíme vyrobit do různých barevných odstínů, tak aby ladil s vaším stávajícím nábytkem.

Pokud máte zájem o konzultaci nebo zpracování nabídky na stůl, neváhejte nás kontaktovat. Každá nabídka obsahuje 3D vizualizaci stolu a je zcela zdarma.