Herní stoly

Jejich principem je sloučit více různých funkcí do jednoho praktického celku.


Stoly jsou podobné jako ty běžné pracovní, jídelní nebo konferenční. Avšak po sejmutí horní desky se odkryje plocha vhodná pro hraní deskových her, skládání puzzle, lega... Využití je jen na Vás! 

Stoly poskytují skvělou atmosféru, měkčená podložka zajišťuje maximální komfort při rozličných činnostech a široká paleta doplňků zvyšuje praktické využití stolu.

Stoly přímo na míru

Herní stoly se vždy vyrábí přesně dle požadavků jednotlivých zákazníků. Jsou uzpůsobeny pro pohodlné hraní a zároveň slouží jako pracovní, jídelní či konferenční stoly.

Změna funkce je záležitostí pouhého okamžiku - sejmutí či umístění vrchní desky. Stoly lze doplnit o různé šuplíky, poličky nebo další vychytávky jako je regulovatelné LED osvětlení herní plochy, lišta pro držení karet, přídavné držáky na nápoje či dřevěné misky na komponenty.

Pro výrobu používáme hlavně masivní dřevo a různé druhy kovů. V případě požadavků na nižší cenu lze využít i materiály jako je překližka. Stůl umíme vyrobit do různých barevných odstínů, tak aby ladil s vaším stávajícím nábytkem.

Pokud máte zájem o konzultaci nebo zpracování nabídky na stůl, neváhejte nás kontaktovat. Každá nabídka obsahuje 3D vizualizaci stolu a je zcela zdarma.

Materiály

Stoly vyrábíme z rozličných materiálu, od zvoleného materiálu a velikosti stolu se odvíjí celková cena. Používáme materiály levnější - překližku, nebo dražší - masivní dřevo. Možné je také použít na část konstrukce stolu kovové materiály jako je třeba železo, nebo hliník. 

Dřeviny které standardně používáme pro výrobu herních stolů jsou smrk, borovice, modřín, buk, dub, ořech, jasan a javor. Překližky v dřevinách buk a bříza.  

Doplňky

Rozdíl mezi herním a obyčejným stolem dělají doplňky. Hlavní je dělení horní krycí desky, led osvětlení hrací plochy, herní podložka, lišty a drážky pro herní příslušenství, přídavné držáky na skleničky s vínem, hrnky, misky apod..


Zpracování a doprava

Stoly je možné vyrobit tak aby odstínem barvy nebo provedením ladily ke stávajícímu vybavení Vaší domácnosti.

Doprava a montáž stolu je vždy zahrnuta v konečné ceně. Naše stoly dělají radost například v Praze, Ostravě, Děčíně, Českých Budějovicích, Plzni nebo Hradci Králové.

Vyplňte poptávkový formulář a požádejte tak o cenovou nabídku zdarma!