Podrobnosti o herních stolech

Velice nás těší Váš zájem o naše herní stoly! Neváhejte a níže požádejte o přesnou cenu!

Materiál

Stoly vyrábíme z rozličných materiálu, od zvoleného materiálu a velikosti stolu se odvíjí celková cena. Používáme materiály levné, jako například lamino, překližku, nebo masivní dřevo. Možné je také použít na konstrukci stolu kovové materiály jako je třeba železo, nebo hliník.

Dřeviny a dekory

Dřeviny které standardně používáme pro výrobu herních stolů jsou smrk, borovice, modřín, buk, dub, ořech, jasan a javor. Překližky v dřevinách buk a bříza. Lamino desky v různých dekorech od kamenných, jednobarevných až po dřevěné k nahlédnutí ZDE.

Doplňky

Rozdíl mezi herním a obyčejným stolem dělají doplňky. Hlavní je dělení horní krycí desky, led osvětlení hrací plochy, herní podložka, lišty a drážky pro herní příslušenství, přídavné držáky na skleničky s vínem, hrnky, misky apod..

Zpracování a doprava

Stoly je možné vyrobit tak aby odstínem barvy nebo provedením ladily ke stávajícímu vybavení Vaší domácnosti. 

Doprava a montáž stolu je vždy zahrnuta v konečné ceně. Naše stoly dělají radost například v Praze, Českých Budějovicích, Plzni nebo Hradci Králové.

Máte zájem o výrobu herního stolu, nebo podrobnější informace? Klikněte na tlačítko níže a vyplňte nezávaznou poptávku pro zjištění přesné ceny nebo získání podrobnějších informací.

Pro získání přibližné představy o cenách si můžete prohlédnout galerii již realizovaných stolů.